UZUNÇALAR

Reckless 30 Yaşında!

Evren Ünal - 10 Kasım 2014

Reckless 30 Yaşında!

Bryan Adams'ın en toy zamanlarında büyük patlama yapmasını sağlayan enerjik, delişmen ve yırtıcı rock 'n' roll albümü Reckless 5 Kasım itibariyle 30 yaşına bastı. Prodüktörlüğünü Bob Clearmountain ve Bryan Adams'ın yaptığı albümün 30. yılı şerefine koleksiyonerler için hazırlanan plağı da raflardaki yerini aldı.

Hazırlanan yeni plakta orjinal albümün yanı sıra daha önce yayınlanmamış tam 7 yeni Adams şarkısı yer alıyor. Bunun yanı sıra bonus materyal olarak 1985 BBC Konseri CD'si, şarkılara ait video kliplerin kısa metraj film havasında gösterildiği Reckless: The Movie DVD'si ve stereo ve 5.1 surround remaster'ların yer aldığı BluRay audio CD var. Daha önce yayımlanmamış fotoğrafların, şarkı sözlerinin ve daha pek çok bonusun yer aldığı kutusuyla birlikte tam bir koleksiyoner objesi olan albüm LP, CD ve Digital Audio formatında yayımlandı.

Geçtiğimiz haftalarda 'Track of My Years' isimli cover albümü de çıkartan Adams Reckless'ın 30. yılı şerefine düzenleyeceği özel turnenin yanında ayrıca 2015'te Avrupa'yı da turlayacak. (Organizatörler göreve!)

 

'Reckless' Bonus Şarkılar:
'Let Me Down Easy'
'Teacher, Teacher'
'The Boys Night Out'
'Draw the Line'
'Play to Win'
'Too Hot to Handle'
'Reckless'


BBC Konseri Setlisti:
'Remember'
'The Only One'
'It's Only Love'
'Kids Wanna Rock'
'Long Gone'
'Cuts Like a Knife'
'Lonely Night'
'Tonight'
'This Time'
'The Best is Yet to Come'
'Heaven'
'Run to You'
'Somebody'
'Straight from the Heart'
'Summer of '69′

Reckless 30 Yaşında!

30 yıl sonra ilk defa görücüye çıkan Adams şarkısı 'Reckless':Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: